WOLNY IRAN 2024

Charytatywny wyjazd do Berlina na konferencję „Wolny Iran” 06.29 – 06.30

Od wielu lat Irańczycy mieszkający za granicą, którzy nie chcą zaakceptować tyranii istniejącego reżimu, próbują się jej przeciwstawić, organizując liczne akcje, kampanie i konferencje. Głównym celem jest uświadomienie świata o jawnych naruszeniach praw człowieka przez reżim dyktatorski, o tym, że stanowi on zagrożenie nie tylko dla własnego narodu, ale także dla całego świata. Niestety wpływy reżimu rozciągają się poza Iran, na Ukrainę i Bliski Wschód, prowadząc do konfliktów na dużą skalę i kryzysów humanitarnych.

Tak więc sprawa ochrony praw człowieka w Iranie przekształciła się w ruch globalny. Prawa człowieka są uniwersalne, niezależnie od rasy, płci, narodowości, pochodzenia etnicznego, języka, religii czy położenia geograficznego. A naszym moralnym obowiązkiem jako ludzi jest nie przymykanie oka na ich naruszenia. Otwarte wydarzenie w Berlinie 29 czerwca to nie tylko spotkanie – to deklaracja naszego nieustającego wsparcia dla praw człowieka, promocji demokracji w Iranie i naszej szczerej solidarności z narodem Ukrainy, który bardzo ucierpiał z powodu działań Iranu . Spotkanie to, zorganizowane przez diasporę irańską, gromadzi setki osobistości społecznych i politycznych z ponad 60 krajów.

Polsko-Ukraińska Fundacja „MAIDAN” po raz kolejny pełni rolę partnera w organizacji udziału Ukrainców oraz Polaków w tym wydarzeniu, aby zapewnić możliwość otwartego wyrażenia naszego stanowiska na arenie międzynarodowej. Dołączając do nas w Berlinie 29 czerwca, wzmacniasz nasze wezwanie skierowane do społeczeństwa o prawdę i równość, torując drogę dla bardziej sprawiedliwego, bardziej współczującego świata. To nie tylko zaproszenie do solidarności, ale zaangażowanie w globalny ruch na rzecz praw człowieka.

Szczegóły podróży:
Sobota 29.06.24:
wyjazd autobusami z Krakowa.
przyjazd do Berlina
udział w wydarzeniu

Sobotni wieczór: odpoczynek w hotelu

Niedziela 30.06.24:
śniadanie w hotelu
weekend w Berlinie
Niedzielny wieczór: powrót do miasta wyjazdu

Koszt podróży: 35 € (lub 150 złotych lub 1600 hrywien) za jedną osobę, z wyjątkiem dzieci do lat 5, pod warunkiem, że dziecko nie zastrzega sobie osobnego miejsca w autobusie i łóżka w hotelu.

Cena obejmuje: transport do/z Berlina, zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniem, udział w konferencji.

Uwaga: uczestnicy niepełnoletni mogą brać udział wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna, w liczbie nie większej niż jedno dziecko na jednego opiekuna.

Dla chcących przyłączyć się z Ukrainy istnieje możliwość (za dodatkową opłatą) zorganizowanego, niedrogiego przejazdu autobusem turystycznym z Kijowa do Przemyśla, gdzie będzie przesiadka, a także z
powrotem – przez Przemyśl do Kijowa.

Aby się zarejestrować, kliknij link:

Rejestracja na сharytatywny wyjazd „Wolny Iran” 2024

Wpłaty środków przyjmowane są na rachunki bankowe:

75 zł 1600 1462 1800 6255 4000 0001 (150 zł)

EUR PL48 1600 1462 1800 6255 4000 0002 (35 EUR)

Odbiorca: FUNDACJA MAIDAN

Cel wpłaty: FreeIran, imię i nazwisko (literami łacińskimi, jak w paszporcie zagranicznym)
oraz data urodzenia uczestnika

Kod SWIFT (BIC): PPABPLPK

Przypominamy, że rejestracji i opłacenia uczestnictwa należy dokonać do 31 maja 2024 r.!
Umożliwi nam to utworzenie grup autobusowych i hotelowych podczas naszego pobytu w Berlinie.

Zapraszamy dołączyć się do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/361174106341148